דלג לתוכן דלג לפוטר

Innovation 4.0

Innovation 4.0

הזדמנויות ליצירת חדשנות

אצלנו ב HB INNOVATION-חדשנות טכנולוגית ותהליכית היא שם המשחק וחלק בלתי נפרד מ – DNA הארגוני שלנו.

כחברה מובילה בפתרונות מייצרי ערך בתחום  EHS&Q , אנו דוחפים בכל יום, את גבולות פיתוח המוצרים שלנו על מנת להבטיח, כי תמיד נעמוד בחזית החדשנות עבורך.

מעבדות הפיתוח של החברה, עומדות בקשר מתמיד עם חברות שאיתן אנו יכולים לפתח את דור המוצרים הבא המביא איתו יכולות חדשות פורצות דרך.

הלקוח כחלק מובנה בפעילות החברה

אנחנו מעודדים את הלקוחות שלנו להיות חלק מתהליך בניית המוצר שלנו ולהיות שותפים לתהליכי החדשנות בחברה. אנחנו מיישמים תהליכי חשיבה יחד עם לקוחותינו בכל שלבי הפיתוח, באמצעות פגישות שוטפות, ביקורים באתרים, פגישות אפיון וסדנאות עבודה.

אנו מקיימים אתגרי חדשנות משותפים, על מנת לוודא שאנו תמיד עם אצבע על הדופק ומחברים את צרכי השטח יחד עם אתגרים עתידיים בתעשייה.

בנוסף, אנו פועלים על מנת לפתור עבור לקוחתינו נושאי מפתח בתחום המצוינות התפעולית שיבטיחו כי הלקוחות שלנו מייצרים את הערך המיטבי מהפתרונות אותם עיצבנו עבורם.

פיתוח חדשנות עם שותפים טכנולוגיים

יחד עם שותפים טכנלוגיים, יישמנו תוכנית פיתוח המאפשרת לנו באופן מתמיד לבחון, לאפיין ולפתח יכולות ופתרונות טכנולוגיים.

אנו מפתחים פתרונות בתחומי הרחפנים, סנסורים ומערכות  AI  ו- AR . פתרונות אלו שהיום הם חדשניים יהיו מחר חלק אינטגרלי מהפתרונות אותם אנו נספק ללקוחותינו.

הצוות שלנו בחזית הטכנולוגית

כדי לאפשר את החדשנות הטכנולוגית, אנחנו דוחפים קדימה את הצוות שלנו באמצעות סדנאות חדשנות אנו חושבים, מתכננים ומאפשרים להביא לקידמת הבמה רעיונות חדשים שמאפשרים את השגת המצויונת התפעולית וחשיבה חדשנית על האופן בו אנו מביאים ערך חדש ללקוחותינו

Categories:
x

צור קשר

    דילוג לתוכן