דלג לתוכן דלג לפוטר

פיברו היא חברה מובילה עם מוניטין רב שנים העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים איכות ויחודיים לבריאות והזנה של בעלי חיים.

כאשר פיברו החליטה על הטמעת תרבות בטיחות בארגון, היא בחרה במערכת PAS.

באמצעות מערכת PAS פיברו מרגישה את הדופק של השטח וכמובן מקבלת תמונת מצב עדכנית באמצעות איסוף מידע ישירות מהשטח, מעקב ובקרה אחר פעולות מתקנות, קביעת סדרי עדיפויות וניהול מגמות.

המערכת הוטמעה בשלושת אתרי החברה בנאות חובב, בית שמש ופתח תקווה, ונמצאת בשימוש של מאות עובדים ומנהלים  אשר מספקים בכל יום מידע חיוני המביא  לשיפור מתמיד בתחום ניהול הבטיחות.

לירן מלכה ממונה הבטיחות באתר החברה בנאות חובב מספר: מערכת PAS היא כלי מרכזי לניהול שגרת הבטיחות. מנהלים ועובדים מדווחים ישירות מהשטח, יכולים לצפות בנתונים on-line ולקבל החלטות אשר תורמות לשיפור הבטיחות באופן שוטף.

הכנסת מערכת PAS הובילה לקיצור זמני ביצוע, חסכון במשאבים ובניירת בשווי עשרות אלפי שקלים בשנה.

בתהליך היישום, הטמענו דשבורד ייעודי לניהול הבטיחות. הדשבורד מרכז בפלטפורמה אחת את כלל הדיווחים והביצועים והפערים בתחום הבטיחות, מציג את המשימות לביצוע ואת התקדמות הטיפול בהן.

 

עדיין עובדים עם דף ועט? מוצאים את עצמכם מבזבזים זמן רב על איסוף וניתוח נתונים במקום לראות מגמות ולהשקיע בתוכניות שיפור?

עדיין מתפעלים דוחות אקסל מסורבלים לריכוז וניתוח נתונים, מסמכי וורד ופאור פוינט?

בדיוק  בשביל זה אנחנו כאן – צרו איתנו קשר ונתאם דמו ייעודי שיאפשר לכם להתנסות  בשיפור ניהול מערך הבטיחות עליו אתם אמונים בזמן קצר מאוד ובעלות מאפשרת.

צרו קשר ונשמח להראות לכם כיצד אנו יכולים לייצר ערך עבורכם

x

צור קשר

    דילוג לתוכן