דלג לתוכן דלג לפוטר

אורדן תעשיות פלדה הוקמה בשנת 1953 והיא חברה ייחודית בנוף התעשיה בישראל. החברה מייצרת יציקות פלדה לצרכים צבאיים ואזרחיים.

אורדן תומכת בייצור טנקי המרכבה ונגמ"שי הנמר – בהחלט גאווה ישראלית! ולא רק, החברה גם מייצאת מכלולי פלדה לצרכנים ברחבי העולם.

אופי פעילותה הייחודי של אורדן, הכולל עבודה עם תנורי ענק, לוחות פלדה, שינוע יציקות מביא לידי ביטוי סיכוני בטיחות רבים.

ירון דוידי – מנכ"ל החברה מציין כי סביבת העבודה היום יומית בה פועלת החברה, מחייב ניהול בטיחות קפדני, אשר יבטיח את שמירת חיי העובדים וזהו היעד הנמצא במקום הראשון.

על מנת שנוכל לממש את תפיסת הבטיחות, עלינו לוודא כי מפגעים, חריגות ואירועי בטיחות מטופלים במהירות ובמקצועיות.

וכאן בדיוק נקודת החיבור בין HB Innovation  וחברת אורדן, באמצעות הטמעת מערכת PAS יצרנו ערך אמיתי לשמירה על עובדי החברה!

רון לבנשטיין – סמנכ"ל התפעול של אורדן, מעיד כי PAS היא הלב הפועם של תחום הבטיחות והגהות במפעל:

"המערכת מאפשרת לנו איסוף של מידע נחוץ ישירות מהשטח, לתרגמו להתראות לבעלי תפקידים, יצירת שיפור מתמיד באמצעות מעקב, בקרה וניהול של מדדי ביצוע אשר מוצגים למנהלים באמצעות מסכי ניהול יעודיים. אנו מזהים מגמות ונותנים להן מענה מדוייק בזמן אמת. PAS מאפשרת לנו לנהל את מערך הבטיחות במפעל הכולל הדרכות, הסמכות וניהול ציוד. אנו מקבלים התראות בזמן אמת על הדרכות או ציוד שתוקפם עומד לפוג ומבצעים פעילות מתקנת בזמן אמת. פעילות זו מבטיחה שנהיה תמיד עם אצבע על הדופק ואת עמידת החברה בדרישות החוק!"

המנהלים והעובדים אשר מריצים את מערכת PAS מעידים כי המערכת מודולרית וגמישה ובכך מאפשרת את התאמת התהליכים לצרכי החברה בזמן קצר.

יתרון זה, מאפשר לחברה להתרחב מעבר לתחומי הבטיחות ולהטמיע תהליכים נדרשים בתחום איכות הסביבה, בטיחות, אחזקה וניהול משאבי האנרגיה של החברה.

באמצעות המערכת, תפעול פעילות החברה מבוקר יותר, מקצועי ויעיל יותר.

יתרונות מערכת PAS יאפשרו לאורדן, להמשיך ולהוביל תעשיה יצרנית, השומרת על בטיחות העובדים, על הסביבה וההצלחה העסקית של החברה.

x

צור קשר

    דילוג לתוכן