דלג לתוכן דלג לפוטר

תפיסת המערכת

Multi Device 4.0

ב-HB Innovation אנו מתמחים בפיתוח מערכות ייעודיות בתחום EHS&Q. מסגרת העבודה היחודית שלנו, איפשרה לנו לפתח את הפתרונות שלנו בצורה אחידה, וידידותית למשתמש.

מה מיחד את המערכת שלנו?

עם אלפי משתמשים הרואים ב HB innovation ומערכת PAS כמערכת המידע שלהם, מחייבת אותנו בכל יום לסייע למשתמשים להשיג את היעדים שלהם, להיות עם מידע עדכני וזמין לצורך קבלת החלטות, ולאפשר את המצוינות התפעולית.

כיצד?

Ready for use

יכולות המערכת הכוללות תשתית תהליכית מובנת וייעודית, מאפשרת לארגונים וחברות ליישם במהירות תהליכי עבודה, תהליכי מעקב ובקרה יחד עם לוח מנהלים זמין כחלק

OPEN

מערכת PAS מגיעה עם קיט ממשקים ייעודי המאפשר לארגון ביצוע ממשקים בתפיסת "עשה זאת בעצמך" ישירות עם שותפים איתם החברה עובדת בתחומים כגון: רחפנים, IOT, טכנולוגיה לבישה, AR ו-VR .

Mobile

תפיסת המובייל שלנו מאפשרת עבודה בצורה מובנת עם מערכות הפעלה מבוססות אנדרואיד ו–IOS. יכולות זו, מאפשרת לנו ליישם פתרונות מובנים עבור פיתוחים חדשים כגון: טכנלוגיה לבישה, מכשירים המאפשרים עבודה עם מציאות רבודה AR בכל המכשירים המיוצרים על ידי אפל או גוגל

Ready 4.0

יכולות המערכת הכוללות תשתית תהליכית מובנת וייעודית, מאפשרת לארגונים וחברות ליישם במהירות תהליכי עבודה, תהליכי מעקב ובקרה יחד עם לוח מנהלים זמין כחלק

פתרון SaaS

פיתוח מערכת PAS כמערכת מבוססת SAAS, מאפשרת לך להיות מעודכן באופן תמידי בכל התועלות אשר נוספו למערכת באופן רציף. יכולות חדשות, תהליכים ותפיסות עבודה, מועברות ישירות ללקוחות. תפיסה זו מאפשרת יישום מיידי של היכולות החדשות בתהליכים הקיימים, לאפשר שיפור מתמיד, להקטין פעילויות ידניות יחד עם האצת תהליך קבלת ההחלטות.

הראיה הארגונית

התפיסה הקיימת במערכת PAS , מספקת אמינות יחד עם התפתחות מדורגת של המערכת בארגון יחד עם חווית משתמש. יחודיות זו מהווה best-in-class בתחומי הפעילות בעולם ה EHS&Q. תפיסת הפעלת המערכת, עמידה בתקני אבטחת מידע, יציבותה וזמינותה בכל זמן ובכל מקום, יחד עם מערכת ממשקים המפשטת את החיבור למערכות הליבה הארגוניות, מבטיחים כי הפעילות התפעולית נשארת בטוחה ויציבה לשימוש.

גמישות בבניית הפתרון שלך

על מנת להתאים את המערכת לצרכים שלך, פיתחנו מערכת היברידית המאפשר לקבל את כל הידע הנרכש בחברה יחד עם התאמה מלאה לדרישות התהליכיות שלך. תפיסה זו, מאפשרת גמישות מערכתית וחוזקה תהליכית, מייצרת פתרון המותאם לצרכך בצורה הטובה והאמינה ביותר. כיצד זה עובד עבורך? המערכת מאפשרת להתאים את סט הדוחות, התהליכים ומסכי המנהל בדיוק לצרכים שלך וכמובן, להתאים אותם לצרכים התפעוליים שלך בכל זמן ובכל מקום.

אבטחת מידע וציות

HB INNOVATION מחויבת לשמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום אבטחת מידע וציות. לצורך כך החברה אימצה את הסטנדרטים המתקדמים בתעשייה ISO 27000 , יחד עם מיקוד בשמירה על פרטיות המשתמשים, מבטיח כי מערכת PAS מאפשרת ביצועים תפעוליים ושמירה על מערך

איסוף מידע מהעובד המקושר

– איסוף נתונים
– תהליך הזנה מובנה
– מגוון כלים לניהול הפעילות
– חיווי על פעילויות וארועים

שיפור מתמיד ומצוינות תיפעולית

– מדידה וניתוח המידע
– איתור הזדמנויות לשיפור מתמיד
– שיתוף ידע חוצה-אירגון

זרימת המידע והמימשק הניהולי

– הצגת מידע בזמן אמת
– דוחות מבוססי אירוע
– מעקב ובקרה
– לוח בקרה מותאם אישית

x

צור קשר

    דילוג לתוכן