דלג לתוכן דלג לפוטר

אודות

HB Innovation  הינה חברת היי – טק ישראלית אשר פועלת בתחום החדשנות התהליכית והאצת הביצועים הארגוניים בתחומי ה – EHS&Q.

כחברה, שמנו לנו כמטרה לאפשר לארגונים לממש סביבת עבודה בטוחה לעובדים, הגנה על מותג ולאפשר מצוינות תפעולית בכל זמן ובכל מקום.

על מנת לממש מטרה זו, פיתחנו את מערכת PAS – Process Accelerator System.

מערכת PAS, נבנתה מנקודת המבט של בעלי התפקידים ברמות השונות בחברות. החל מעובדי הקו הראשון של החברה, דרך מנהלי הביניים ועד ההנהלה הבכירה של הארגון.

עבור כל בעל תפקיד, אנו מתאימים תהליכי עבודה ייעודים בשילוב עם מסכי מנהל יעודיים ותהליכי מעקב ובקרה מותאמים אישית.

עם גידול מתמיד בהיקף המשתמשים וחיבור לחברות המובילות בתעשייה בוורטיקלים השונים (כימיה, מזון, תעשיה מסורתית, היי-טק ועוד) מאפשרים לנו לפתח ולהטמיע יחד עם לקוחותינו יכולות חדשות שיסייעו גם לך ליצור מובילות ארגונית.

כיצד אנו משיגים זאת?

360°  של מעטפת ביצועית  HB INNOVATION –  כוללת צוותי עבודה מדיספלינות שונות: מנתחי מערכות, צוות תשתיות וסייבר, יחד עם מהנדסי מערכת אשר מאפשרים התאמת התהליכים והפתרונות הנדרשים עבור כל לקוח.

איכות השירות – אנחנו משלבים ראייה של מוצר עם שירותיים יחודיים תוך התאמת הפתרון בהתאם לדרישות שעולות מהלקוחות, עם חשיבה ייעודית עבור כל לקוח לצורך הבטחת שיפור הביצועים שלכם.

רתימת מגמות טכנולוגיות חדשניות וחיבורם לעולם ה- EHS&Q כמייצרי ערך: AI, Big Data, מישחוק ועוד. כל אלו מאפשרים לנו לייצר בכל יום את הערך החדש של מערכת PAS עבור לקוחותינו.

אנשי הצוות

הדס

הדס בלום
יו"ר
Co-Founder

אסף בלום
מנכ"ל
Co-Founder

גלעד בלום
סמנכ"ל פיתוח עסקי
Co-Founder

ששי בכר
סמנכ"ל שיווק

מוראל פרנסיו 
מנהלת פרויקטים

x

צור קשר

    דילוג לתוכן