דלג לתוכןדלג לפוטר

פלטפורמת PAS – ניהול האיכות לאורך כל מחזור חיי המוצר:

באמצעות פלטפורמת PAS אנו מאפשרים לכם מנהלי האיכות בארגון, ליצור שינוי משמעותי באופן בו אנו מנהלים את סביבת העבודה שלנו בזמן קצר עם תוצאות מהירות.

כאשר מדברים על שיפור מתמיד ו QA Digital Transformation מדברים על מערכת PAS.

אנו מחליפים את תהליכי העבודה הידניים, קבוצות הוואטסאפ וניהול המעקב והבקרה המתבססים על אקסלים ומיילים בסביבת עבודה אחת, מתקדמת, ידידותית למשתמש ובעיקר עובדת עבורכם באמצעות מנועים יעודיים עבור ניהול משימות והתראות בשילוב עם dashboard ייעודי (לא צריך יותר לנתח נתונים מאקסל כבר אמרנו?) 

תהליכים מרכזיים בתחומי הפעילות שלנו כגון: ניהול אי התאמות, מעקב אחר פעולות מתקנות, CCP,  מבדקים, תלונות לקוח, מעקב תכנון ועוד תהליכים רבים,  עוברים לניהול on-line, ישירות מהשטח ולשולחן הניהולי שלכם, מנותחים בזמן אמת, מציגים מגמות ונושאים בהם אנו נדרשים להתמקד.

עוד על היכולות שלנו בתחום הבטחת איכות 

יישום PAS באגף האיכות – אלעל:

מערכת PAS משמשת את מערך האיכות של חטיבת ההנדסה והאחזקה של חברת אלעל. באמצעות מערכת PAS התאפשר לחברת אלעל, להטמיע בצורה מהירה את תפיסת Digital QA באמצעותו אנשי האיכות אוספים מידע יעודי ומנהלים את אי ההתאמות, מגדירים פעולות מתקנות ומונעות, הבאות לידי ביטוי מניתוח הנתונים הקיים במערכת ועל ידי כך מייצרים ערך עסקי ממשי לפעילות החחברה.

צרפנו לכם סרטון ייעודי על הפרויקט באלעל. טיסה נעימה!

 

צרו קשר ונשמח להראות לכם כיצד אנו יכולים לייצר ערך עבורכם

x

צור קשר

    דילוג לתוכן